O mnie

Karolina Łachmacka
Tłumaczenia pisemneCopywriting

Cześć! Nazywam się Karolina i wspieram w tworzeniu treści. Jak to robię? Tłumaczę teksty z języka polskiego na angielski lub z angielskiego na polski. Piszę też oryginalne teksty (copywriting) oraz parafrazuję. Moim celem jest sprawić, by słowa stały się Twoim sprzymierzeńcem. Dzięki ponad 6-letniemu doświadczeniu w branży tłumaczeń i prawie 3-letniemu jako copywriter potrafię z finezją opisać dla Ciebie to, co masz do zaoferowania swoim odbiorcom czy klientom.

Zabawy słowem uprawiałam od dziecka. Uwielbiałam pisać na maszynie do pisania, choć robiłam mnóstwo literówek i czasami sama miałam problem z odczytaniem swoich dzieł. Pisałam historie, szkielety scenariuszy, opowiadania. Kiedy wpadła mi w ręce ulubiona powieść, „Przeminęło z wiatrem” Margaret Mitchell, postanowiłam napisać jej kontynuację. Natura romantyczki nie pozwalała mi przecież pozostawić Scarlett O’Hary samotnej, bez Rhetta Butlera! Oczywiście potem zrozumiałam, że Mitchell miała rację, ale zanim to nastąpiło, miałam już przygotowany maszynopis.

Tworzenie opowieści to dziś moja praca i wciąż pasja. Jestem również reżyserką i scenarzystką filmową. Piszę, działam, tworzę. Wpadam na pomysły, które czasem mogą wydawać się nie z tej ziemi, ale zawsze ciekawe.

Zapoznaj się z moją ofertą i dowiedz się już dziś, jak mogę Ci pomóc.

Wykształcenie

Jestem absolwentką kierunku studiów magisterskich Specialised Translation, które odbyłam na University of Westminster w Londynie.

Doświadczenie

Przetłumaczyłam 7 książek i łącznie ponad 1 milion słów.

Akredytacja

Jestem tłumaczem Naczelnej Organizacji Technicznej, zarejestrowanym pod numerem 011589. Moja specjalizacja to kultura i sztuka (egzamin zdany na ocenę celującą) w kombinacji językowej angielski->polski.

lat doświadczenia

milion przetłumaczonych słów

Otrzymane rekomendacje

Exemplary cooperation! Tasks made on time, full professionalism, very good communication. I sincerely recommend cooperationwith Karolina and will definitely work with her in the future. Thank you for amazing work!

Pranamat Sales Marketing

Firma

Karolina has provided my company with several Polish/English translations. I have always been very pleased with both the standard of her work and her professional attitude and highly recommend her as a freelance translator.

Ben Kohn

Właściciel, Quesco Brasil Translations Ltd.

Exemplary cooperation! Tasks made on time, full professionalism, very good communication. I sincerely recommend cooperationwith Karolina and will definitely work with her in the future. Thank you for amazing work!

Pranamat Sales Marketing

Firma