Select Page

Helping you speak the language of your clients

Karolina Łachmacka

Karolina Łachmacka

English to Polish and Polish to English translator and copywriter

Nazywam się Karolina Łachmacka i od ponad 6 lat zajmuję się przekładem pisemnym z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski. Przetłumaczyłam już ponad milion słów. Za tym doświadczeniem stoi mnóstwo historii, powieści, poradników, spraw mniej lub bardziej pilnych, ale zawsze ważnych. Misją mojej firmy jest sprawienie, by język służył komunikacji, a co za tym idzie, by prowadził do sukcesu w Twoim biznesie. Rozgość się na mojej stronie i dowiedz, jak mogę pomóc i Tobie.

Chcę sprawić, by język, czy to obcy czy ojczysty, nie stawał na drodze w rozwijaniu biznesu.

By zmieniał się w narzędzie do odnoszenia sukcesu. Jak mogę Ci pomóc?
TranslationsCopywriting
h

Persuasive texts

Piszę i tłumaczę teksty, które przekonują do zakupu Twoich produktów oraz usług. Sprawiam, że Klient zdaje sobie sprawę, iż po prostu ich potrzebuje.

Translations

Przekładam teksty z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na angielski. Zapewniam korektę native speakera. 

v

Naming

Zakładasz bloga albo firmę i nie wiesz, jak nazwać swoje nowo powstające dzieło? Pomogę Ci nazwać Twój projekt, biorąc pod uwagę szereg ważnych czynników.

Special tasks

Potrzebujesz wykonać badania rynku? Chcesz mieć ułożony quiz z niebanalnymi pytaniami i odpowiedziami? Szukasz kogoś, kto stworzy transkrypcję? Chętnie pomogę!

Write me!

Can’t wait to hear about your project!